Hakkımızda

featured image

Dünyanın en gözde tatil merkezlerinden olan Bodrum'da yer alan Acıbadem bünyesinde yer alan kliniğimiz, bu alanda ülkemize hizmet veriyor. Güncel medikal teknolojiye sahip 4 ameliyathane, çok dilli personel, geniş ve türlü ihtiyaca göre düzenlenen hasta odalarımızla hizmet verdiğimiz kliniğimizde, ülkemizin değişik şehirlerinden ve dünyanın farklı ülkelerinden gelen microtialı çocukların mutluluklarına şahitlik etmekteyiz.

Dünyanın saygın ve tanınmış plastik cerrahlarından Prof. Dr. Mehmet Mutaf başkanlığında kulak yapımına adanmış ve içlerinde KBB, çocuk hastalıkları, genetik ve anestezi uzmanları, odyometrist, psikolog ve uzman destek personelden oluşan bir ekiple hizmet vermekteyiz. Talebiniz halinde ağırlama ve ulaşım ekibimiz hava alanından hastaneye transferinizi yapmakta ve tedavi sonunda sizi yine havaalanından uğurlamaktadır.

Kalışları süresince çocukların psikososyal gelişimlerine katkı sağlayacak etkinlikler ile siz ebeveynlerin yükünü paylaşıyoruz. Artık küçük kulaklar için gözyaşı dökmenize gerek yok.

ÇARE VAR ve UZAKTA DEĞİL.

Sizi Bodrum’a bekliyoruz!